O B-Candle

B-Candle to internetowy i stacjonarny Concept Store. Jesteśmy przestrzenią, w której możesz się odprężyć i zadbać o siebie. Nasza marka jest producentem naturalnych świec sojowych, wosków, kadzideł i dodatków do wnętrz. Zajmujemy się również sprzedażą innych naturalnych wyrobów, rękodzieła, akcesoriów do domu i akcesoriów lesswaste. Chętnie współpracujemy z innymi Twórcami i manufakturami!

B-Candle to mała polska marka tworząca u podnóża Beskidu Śląskiego. Nasze produkty sojowe są robione ręcznie z pasją i szacunkiem do Natury. W każdy produkt staramy się włożyć jak najwięcej pozytywnej energii abyście mogli cieszyć się niepowtarzalnym pachnącym klimatem!

Pomysł na markę narodził się z chęci stworzenia własnego, naturalnego produktu. Materiały dobieramy tak, by były dobre dla środowiska i zwierząt, nasze wyroby są wegańskie i nie testowane na zwierzętach. B-Candle to miejsce w duchu less waste, staramy się nie marnować i używać ponownie :) 

 

W B-Candle staramy się jak najbardziej dbać o Naturę, używamy opakowań z odzysku, nasze etykiety są z papieru z recyklingu, a słoiki po świecach możesz używać do przechowywania drobiazgów :)

 

 

Nasz sklep stacjonarny:

Cieszyn, ul. Mennicza 22

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl