Q&A najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania:

 

  • Czy mogę kupić Wasze produkty stacjonarnie?

Jasne! Prowadzimy swój firmowy sklep w Cieszynie, ul. Stary Targ 12. Nasze wyroby znajdziesz również w Katowicach, Bielsku-Białej, Wiśle i Kurowie [adresy].

  • Jak wybrać świecę dla siebie, gdy kupuję online?

Każda świeca w swoim opisie posiada ocenę intensywności zapachu (1-5) i opis jak intensywny zapach będzie w danym pomieszczeniu. W opisie znajdziesz też określenie do jakiej grupy należy dana kompozycja zapachowa (np. zapachy owocowe, perfumeryjne, ziołowe).

  • Co składa się na cenę naszych wyrobów?

Świece sojowe składają się z kilku półproduktów: słoiki z polskiej huty szkła, certyfikowany naturalny wosk sojowy, olejki zapachowe, bawełniany knot, etykiety/naklejki projektowane przez nas :) Do tego nasze wyroby posiadają wszystkie niezbędne badania, dzięki czemu są produktami bezpiecznymi i w pełni legalnymi. Oczywiście na cenę wpływają też podatki czy koszty mediów i lokalu niezbędnych do naszej pracy.

  • Czy wszystkie zapachy są dostępne przez cały rok?

Kolekcje takie jak Herbal (wiosna-lato) czy Zimowe Zapachy (jesień-zima) są kolekcjami dostępnymi tylko w danym sezonie w roku. 

  • Czy jest możliwość zamówienia świec personalizowanych?

Oczywiście! Chętnie wykonujemy świece z personalizowanymi etykietami, w różnych rozmiarach do wyboru. Jest to idealna forma prezentu, podziękowań dla gości czy Klientów. Oferujemy też stworzenie projektu indywidualnych etykiet na życzenie Klienta.

  • Czy świece bcandle.pl mogę mieć w swoim sklepie?

Chętnie nawiązujemy współprace z innymi sklepami, kwiaciarniami, herbaciarniami/kawiarniami, studiami jogi i wieloma innymi miejscami :) Skontaktuj się z nami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl